Menu
Nákupný košík

Ratchet & Clank: Rift Apart

Ratchet & Clank: Rift Apart
Ratchet & Clank: Rift Apart
Ratchet & Clank: Rift Apart
Ratchet & Clank: Rift Apart
-13 % Predobjednávka
Ratchet & Clank: Rift Apart
Ratchet & Clank: Rift Apart
Ratchet & Clank: Rift Apart
Ratchet & Clank: Rift Apart
Ratchet & Clank: Rift Apart
 • Sklad: Predobjednávka
 • Vernostné body: 70
 • Model: PS5-0030
 • Váha: 0.20kg
69,99€
79,99€
Cena vo vernostných bodoch: 7000

Vydaj sa na dobrodružnú cestu naprieč dimenziami. Intergalaktickí dobrodruhovia sa s treskom vracajú v hre Ratchet & Clank: Rift Apart.

Preskáč sa s Ratchetom a Clankom množstvom dimenzií a pomôž im chytiť zlého cisára z inej reality. Skáč neskutočnou rýchlosťou medzi akciou nabitými svetmi a ešte ďalej, kochaj sa nad ich strhujúcim vizuálnym spracovaním aj dostupným šialeným arzenálom a nechaj sa ohromiť intergalaktickým dobrodružstvom, ktoré sa rúti na konzolu PS5.

Špecifikácie hry:

 • Nehorázne predimenzované zbrane
  Zlý robotický cisár dobýva medzidimenzionálne svety a Ratchetova a Clankova dimenzia je ďalšia na rade. Opráš nehorázne predimenzované zbrane obľúbenej dvojky a nastav dimenzionálnemu kolapsu stopku skôr, než bude neskoro.
  Prestrieľaj sa domov s pomocou arzenálu výbušných zbraní, medzi ktorými nechýba rýchlopalná pištoľ, zastrihávací rozprašovač či trasbomba. Vznášaj sa nad mestskými scenériami, vzlietni plnou rýchlosťou do súbojov a preháňaj sa dimenziami s využitím nových vecičiek popierajúcich fyzikálne zákony.
 • Nové tváre
  Spoj obľúbenú dvojku hrdinov s plejádou známych spojencov aj nových tvárí – medzi ktorými nechýba úplne nová bojovníčka lombaxského odboja, ktorá je plne odhodlaná urobiť s robotickou hrozbou rýchly proces.
  Čaká ťa hra v úlohe Ratcheta aj novej tajomnej lombaxskej bojovníčky z inej dimenzie.
  Objav Clankové úplne nové interdimenzionálne techniky.
 • Ohromujúca grafika
  Vychutnaj si vizuálne oslnivé dobrodružstvo naprieč dimenziami poháňané ohromujúcou rýchlosťou a podmanivými možnosťami konzoly PlayStation 5. V hre vytvorenej od samotných základov renomovaným štúdiom Insomniac Games ti v rukách vďaka bezdrôtovému ovládaču DualSense úplne bezkonkurenčným spôsobom ožije akčná paráda.
 • Cestuj vo veľkom štýle
  Okús na vlastnej koži intergalaktickú rošádu dimenzionálnych trhlín, ktoré vzájomne kombinujú nové herné svety. Preháňaj sa cez bojiská a využi pri riešení zapeklitých rébusov roztiahnutých naprieč dimenziami nadobudnutých výhod k oprave priestorových trhlín.
  Navštív doteraz neobjavené planéty a prezri si alternatívne verzie starých obľúbených dimenzií, ktoré môžu teraz vďaka výkonu konzole PlayStation 5 ožiť exotickou faunou a flórou v plnej kráse.Hry
Odporúčaný vek7+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerSkákačka
Dátum vydania11.06.2021
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.