Menu
Nákupný košík

Returnal

Returnal
Returnal
Returnal
Returnal
-25 %
Returnal
Returnal
Returnal
Returnal
Returnal
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 60
  • Model: PS5-0022
  • Váha: 0.20kg
59,99€
79,99€
Cena vo vernostných bodoch: 6000

Nastol poriadok na nestálej mimozemskej planéte.

Po núdzovom pristátí v tomto formujúcom sa svete sa musí Selene vydať na cestu za slobodou skrz nehostinnú krajinu prastarej civilizácie. V úplnej izolácii a osamote musí zubami nechtami bojovať o prežitie. Znovu a znovu sa jej to nedarí – a tak je nútená s každou svojou smrťou svoj boj opakovať.

Počas neúnavnej hry s roguelike prvkami objavíš, že okrem planéty sa s každým novým cyklom menia aj predmety, ktoré máš k dispozícii. Každá nová slučka ťa konfrontuje s novými kombináciami, ktoré ťa postavia na hranicu tvojich možností, aj novými súbojmi, ktoré preveria tvoje schopnosti strategického uvažovania.

Temná krása rozpadajúceho sa sveta všade okolo teba je nabitá výbušnými prekvapeniami a oživená strhujúcimi vizuálnymi efektmi. Od riskantných prestreliek s guľkami lietajúcimi všade okolo cez hrozivé zvraty po prieskum neúprosných prostredí. Čaká ťa dobrodružstvo plné preskúmavania, objavovania aj súbojov, počas ktorého narazíš na tajomstvo na každom kroku.

Navrhnuté pre extrémnu znovu hrateľnosť: procedurálny svet hry Returnal ťa zakaždým prinúti zmiesť prach porážky z tváre a s každým ďalším znovuzrodením sa vrhnúť do neustále sa meniacich výziev.

Špecifikácie hry:

  • Náruživý boj - Bojuj o prežitie v roguelike strieľačke z pohľadu tretej osoby. Postav sa bezcitným nepriateľom vo výbušnom boji plnom svištiacich guliek.
  • Strhujúci prieskum - S vybavením a prostriedkami hospodár s rozmyslom – s každou smrťou začneš znovu od začiatku. Zbieraj mimozemské technológie a zaisti si do budúcich cyklov lepšie schopnosti.
  • Chytľavý príbeh - Spájaj čriepky Seleniných spomienok a pomôž jej s hľadaním odpovedí. Vytvor si osobné puto s celou planétou, ktorej povrch sa počas tvojho skúmania neustále vyvíja a mení.


Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.