Menu
Nákupný košík

Sniper Elite 4

Sniper Elite 4
Sniper Elite 4
Sniper Elite 4
Sniper Elite 4
-37 %
Sniper Elite 4
Sniper Elite 4
Sniper Elite 4
Sniper Elite 4
Sniper Elite 4
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 19
  • Model: XBONE-0032
  • Váha: 0.20kg
18,99€
29,99€
Cena vo vernostných bodoch: 1900

Štvrtý diel ostreľovacej série priamo nadväzuje na predchodcu a zavedie nás do preslneného Talianska. V tejto relatívne málo preskúmanej vojnovej oblasti budete pomáhať talianskemu odboju so zvrhnutím fašistickej vlády. Viac ako inokedy bude dôležitý prepracovaný plán sabotážou a kradmý postup aj so šplhom.

Špecifikácie hry:

Zastavte novú hrozbu
Tajný agent a elitný ostrostreľovač Karl Fairburn musí bojovať po boku statočných mužov a žien z talianskeho odboja, aby im pomohol oslobodiť ich krajinu spod útlaku fašizmu a zároveň porazil desivú novú hrozbu, ktorá zastaví spojenecký protiútok v Európe skôr, než vôbec začne. Pokiaľ na svojej misii zlyhá, nebude žiadna Operácia Overlord, žiadne vylodenie počas Dňa D a žiadne víťazstvo v Európe.

​Pre vlkov samotárov aj tím záškodníkov
S rozsiahlou kampaňou pre jedného až dvoch hráčov a špeciálnymi kooperatívnymi aj kompetitívnymi režimy pre viacerých hráčov má Sniper Elite 4 za cieľ priniesť na súčasnú generáciu konzol zásadnú strieľačku z druhej svetovej vojny, okrem iného s pomocou bezkonkurenčných odstrelovačských možností na mapách niekoľkonásobne väčších než tie v Sniper elite 3.

Luxusná grafika
Sniper Elite 4 beží v natívnom rozlíšení 1080p na PlayStation 4 i Xbox One a je prvou hrou v sérii vytvorenej od základov pre hardvér novej generácie.
 

XBOX SALE

Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.