Menu
Nákupný košík

Sniper Elite 5

Sniper Elite 5
Sniper Elite 5
Sniper Elite 5
Sniper Elite 5
Nie je skladom
Sniper Elite 5
Sniper Elite 5
Sniper Elite 5
Sniper Elite 5
Sniper Elite 5
 • Sklad: Nie je skladom
 • Vernostné body: 60
 • Model: PS5-0063
 • Váha: 0.20kg
59,99€
Cena vo vernostných bodoch: 6000

Z temnoty sa vrátil tieňový klan.

Posledná časť oceňovanej série, Sniper Elite 5 ponúka neporovnateľný zážitok v taktickom boji, kde sa vžijete do kože snipera.

Samozrejmosťou je ikonická kill cam, ktorá bola vylepšená.

Prebojujte sa cez doposiaľ najväčšie mapy v sérii s lokalitami zo skutočného sveta, ohromujúcim detailom a vylepšeným systémom pohybu, vďaka ktorému môžete objavovať kdekoľvek chcete.

Francúzsko 1944 - ako súčasť krycích US Rangerov patríte k operácii, ktorej úlohou je oslabenie Atlantikwall opevnenia pozdĺž pobrežia Británie. Ste Karl Fairburne, elitný strelec a kontaktujete francúzsky odpor. Čoskoro odkryjete tajný nacistický projekt, ktorý dokáže skončiť vojnu skôr, než sa spojenci vylodia v Európe: Operáciu Kraken.

Špecifikácie hry:

 • Rozsiahla kampaň
  Množstvo reálnych lokalít bolo zachytených pomocou fotogrametrie aby bolo možné reprodukovať živé, pohlcujúce prostredie. Toto ponúka viacero bodov pre infiltrácie, extrakciu a list cieľov, ktoré prinesú novú perspektívu do každej misie. Postavte sa nacistickému plánu sami, alebo s partnerom s vylepšenými mechanikami kooperácie – môžete zdieľať muníciu, veci, dávať si rozkazy a navzájom sa liečiť.
 • Vylepšená fyzika streľby a pohybu
  Používajte visuté laná, spúšťajte sa z kopcov a presúvajte sa po hranách, aby ste sa dostali na najlepšiu vyhliadku, alebo sa preplížte popri skautovi, ktorý stráži okolie. Rátajte s faktormi ako je rukoväť pušky, možnosti hlavne, vrátane gravitácie, vetra a tepu počas mierenia na cieľ.
 • Úpravy veľkého kalibra
  Používajte pracovné stoly, aby ste si mohli upravovať virtuálne každý prvok zbrane – meňte puškohľady, rukoväte, hlavne, zásobníky a iné. Pušky, sekundárne zbrane a pištole majú všetky rozsiahle množstvo možností úprav. Okrem toho si môžete zvoliť muníciu, ktorá vám najviac vyhovuje – od nesmrtiacich až po protipancierové.
 • Invasion mód – drop in PvP a CO-OP módy v kampani
  Podniknite inváziu do kampane iného hráča ako sniper nepriateľa a pusťte sa do smrtiacej hry mačky a myši, ktorá rozšíri herný zážitok väčšou výzvou ako sa plížite k svojmu nepriateľovi. Alternatívne ako Karl môžete požiadať o pomoc a získať tak druhého snipera do vašej hry, aby vám pomohl z nepriaznivých situácií.
 • Napínavý multiplayer
  Upravte si svoj charakter a vybavenie a zbierajte XP, medaily a stuhy tým, že sa postavíte v bitkách 16 hráčov, ktoré naozaj otestujú vaše strelecké zručnosti. Ak preferujete kooperáciu, môžete sa spojiť s až troma ďalšími hráčmi proti vlnám nepriateľom v Survival móde.
 • Vylepšená Kill Cam
  Realistickejšia a viac krvavá ako predtým, ikonická X-ray kill cam sa vracia, aby vám ukázala skutočne deštrukčnú silu každej strely. Kosti odrážajú guľky do nečakaných smerov, razia si cestu cez telá nepriateľov. SMG a pištole môžu spustiť Kill Cam rovnako ako pušky, vrátane spomalených záberov.


Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerStrieľačka
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.