Menu
Nákupný košík

Soul Calibur VI

Soul Calibur VI
Soul Calibur VI
Soul Calibur VI
Soul Calibur VI
-35 %
Soul Calibur VI
Soul Calibur VI
Soul Calibur VI
Soul Calibur VI
Soul Calibur VI
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 13
  • Model: PS4pr-0130
  • Váha: 0.20kg
12,99€
19,99€
Cena vo vernostných bodoch: 1300

Hra má nemecký obal, titulky aj jazyk v hre anglický

Naostrite meče, dajte si svoju výzbroj a brnenie - boj na váš už čaká.

Pri oslave dvadsiateho výročia obľúbenej bojovej hry so zbraňami prichádza nový diel série. Hra sa vracia ku svojim koreňom, ale prináša do súbojov aj nové mechanické vymoženosti.

Hra z tejto série nikdy nevyzerala tak dynamicky a dramaticky, herný zážitok je zosilnený vďaka ohromujúcej grafike. Precestujte charakteristické bojiska zo šestnásteho storočia a zažite boj o dva legendáre meče. Hra ponúka kompletné obsadenie postáv zahŕňajúce obľúbencov Mitsurugiho a Spohitiu, samozrejme sa predstavia aj nováčikovia! Hrateľnosť bola od základov prerobená vďaka novým vymoženostiam ako Reversal Edge System, ktorý hráčom umožňuje nájsť balans medzi útokom a obranou. Po aktivácii tohoto systému môžu hráči nepretržite blokovať útoky a použiť protiútok plnou silou. Tieto taktické možnosti a samotné súboje sú zvýraznené vďaka dynamickej kamere.

Postavte sa počítačom ovládanému AI, vyzvite priateľov, alebo bojujte s bojovníkmi z celého sveta v rýchlych a dynamických súbojoch s úchvatnými vizuálnymi efektmi. Hviezdne obsadenie bojovníkov s rôznorodými zbraňami kombinované s jednoduchým ovládaním znamená, že hru si môžu užiť všetci hráči a okamžite poraziť svojich súperov.

PLAYSTATION SALE

Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaJazyk: ENG, JAP Text: GER, ENG, FR, RO, ITA, ESP
ŽánerBitky
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.