Menu
Nákupný košík

Battlefield V

Battlefield V
Battlefield V
Battlefield V
Battlefield V
-10 % 2-3 dni
Battlefield V
Battlefield V
Battlefield V
Battlefield V
Battlefield V
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 27
  • Model: PS4pr-0127
  • Váha: 0.20kg
26,99€
29,99€
Cena vo vernostných bodoch: 2700

Battlefield V vás v rámci návratu ku koreňom série zavedie, v dosiaľ nevídanom spracovaní Druhej svetovej vojny, do najväčšieho vojnového konfliktu v dejinách. Vydajte sa spolu so svojím tímom do veľkolepých online bitiek uprostred totálnej vojny a zasiahnite do fyzických bojov v rozsiahlom režime Grand Operations, klasickom Conquest alebo v kooperatívnom Combined Arms. Doteraz najpestrejší a najpodmanivejší Battlefield vás zavedie na uchvacujúce, nečakaná miesta po celom svete.

Špecifikácie hry:

Druhá svetová vojna, ako ste ju ešte nezažili - Battlefield sa vracia k svojim počiatkom a sprístupní vám kľúčové, hoci nečakané okamihy druhej svetovej vojny.

Online režim pre 64 hráčov uprostred chaosu totálnej vojny - Preveďte svoj tím online vojnovým peklom v nových herných variáciách, ako napr. masívny režim Grand Operations. Zasiahnite do bojov v klasických módoch ako Conquest alebo si s tímom priateľov zahrajte kooperatívne Combined Arms.

Doteraz najfyzickejší Battlefield - Využite na bojisku rozšírené možnosti pohybu, najrôznejšie opevnenia a mobilné nástroje deštrukcie.

Zahrajte si Neznáme vojnové príbehy - Sledujte v kampani pre jedného hráča dramatické ľudské osudy na pozadí celosvetového vojnového konfliktu. Zjazdujte na lyžiach zasnežené svahy nórskych hôr v operácii s cieľom zabezpečiť zbraňové dodávky, pripojte sa k francúzskym koloniálnym vojakom v predných bojových radoch alebo sa naopak vydajte hlboko za nepriateľskú líniu s bandou vyvrheľov, ktorí majú za úlohu zanechať za sebou čo najväčšiu spúšť.

Tides of War - Vydajte sa prostredníctvom pravidelných obsahových aktualizácií so svojim tímom na cestu po rozmanitých miestach, kde Druhá svetová vojna zanechala svoju stopu a kde čakajú nové bojiská a nová výzbroj.
 

Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerStrieľačka
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.