Menu
Nákupný košík

Spider-Man

Spider-Man
Spider-Man
Spider-Man
Spider-Man
Hot 2-3 dni
Spider-Man
Spider-Man
Spider-Man
Spider-Man
Spider-Man
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 30
  • Model: PS4pr-0122
  • Váha: 0.20kg
29,99€
Cena vo vernostných bodoch: 3000

Svetovo najslávnejší komiksový super hrdina, nám v novej hre Spider-Man predstavuje svoje akrobatické schopnosti, improvizáciu a siete, ktorými sa v komiksoch preslávil. Taktiež sa predstavujú nové prvky, ktoré sme v hrách so Spider-Manom doposiaľ nemali možnosť vidieť. Od prechádzania parkour za využitia okolia, po nový systém súbojov a prelomové kulisy, táto Spider-Man hra, je úplne iná od svojich predchodcov.

Štúdio Marvel sa spojilo s Insomniac Games aby vytvorili nový a autentický príbeh. Nebude to hrdina, s ktorým ste mali možnosť sa v hre stretnúť, alebo ste ho mali možnosť vidieť vo filme. Táto verzia Petra Parkera je viac dospelá a oveľa skúsenejšia s bojom proti zločinu v meste New York. Taktiež sa snaží vyrovnať osobný život a kariéru, zatiaľ čo nesie na ramenách váhu 9 miliónov životov.

PLAYSTATION SALE

Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaJazyk: EGN, FR, IT, GER Titulky: CZ, ENG, FR, IT, GER, HU
ŽánerAkčná adventúra
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.