Menu
Nákupný košík

God of War

God of War
God of War
God of War
God of War
Hot
God of War
God of War
God of War
God of War
God of War
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 23
  • Model: PS4pr-0114
  • Váha: 0.20kg
22,99€
Cena vo vernostných bodoch: 2300

Všetko sa zmení. Zažite vzostup nového poloboha.

Boh vojny sa zmenil… a toto nie je Kratos, ktorého poznáte.
Pri dych vyrážajúcom prerozprávaní známych príbehov na vás čakajú zložité a neznáme cesty. Pridajte sa ku Kratosovi pri jeho dobrodružstvách naprieč hĺbavou cestou rastu, násilia a úsilia stať sa lepším mužom kvôli svojmu synovi. Vo svete monštier, drakov a bohov sedí ťažoba zodpovednosti na vašich ramenách a keď je váš život plný krvi a chaosu, ako môžete zabrániť opakovaniu hriechov minulosti pre ochranu budúcnosti?

​Špecifikácie hry:

  • Chop sa svojho osudu. Nová nebezpečná éra - Toto prekvapivé pokračovanie God of War rozoberie základné zložky, ktoré definujú sériu - uspokojivé súboje, dych vyrážajúce rozmery a silné rozprávanie - a spojí ich do nového silnejšieho celku.
  • Druhé šance. Úchvatný nový príbeh - Ako mentor a ochranca syna, ktorého rešpekt sa snaží získať, je Kratos vystavený neočakávaným možnostiam ovládnutia hnevu, ktorý ho dlhé roky definoval. Spytuje temné dedičstvo, ktoré preniesol na syna, dúfa, že napraví slabiny a hrôzy svojej minulosti.
  • Temnenjší svet - Hra sa odohráva v neskrotných lesoch, horách a kráľovstvách severského folklóru, pripravte sa na nový odlišný a hlavne nebezpečný svet, v ktorom nájdete nový panteón kreatúr, príšer a bohov.
  • Za čo bojuješ? Surový fyzický boj - Intímna kamera s pohľadom ponad plece vám prináša akciu z prvej ruky. Súboje sa odohrávajú vo vašej blízkosti, sú búrlivé a neústupné. Kratosova mocná magická sekera je brutálna zbraň, ktorá je zároveň užitočná pri prieskume. Buďte vždy v pozore.
     

PLAYSTATION SALE

Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina / CZ titulky
ŽánerAkčná adventúra
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.