Menu
Nákupný košík

Konzoly

Preskúmajte našu ponuku konzol PS4 a nájdite perfektný balík, ktorý vám umožní začať ďalšie herné dobrodružstvo na PlayStation 4! Či už chcete konzolu PS4 s kapacitou 500 GB, alebo chcete radšej Pro, určite nájdete to, čo hľadáte!

Playstation 4 Pro 1TB Playstation 4 Pro 1TB
Hot Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Veľkolepé hranie a zábava Intenzívne živé hranie hier, zarážajúco ostré filmy a neuveriteľný detail v každom momente. Nové hry budú s výrazne vyšším výkonom konzoly počítať a ponúknu impozantnú grafiku, ale zmena prebehne aj v niektorých vrámci už vydaných.Vynikajúci výkon Systém PS4 Pro ..
399,99€
PlayStation 4 Slim 500GB PlayStation 4 Slim 500GB
Hot Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Hrajte. Inovovaným spôsobom Zažite tenší a menší systém PS4, ktorý zabezpečuje vynikajúci herný výkon, ktorý je vždy dostupný pre hráčov.Nový vzhľad, tenší systém PS4 s podporou HDR Zažite neuveriteľne živé a vzrušujúce farby s úchvatnými vizuálnymi prvkami HDR. Organizujte svoje hry a ap..
299,99€
Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.