Menu
Nákupný košík

Konzoly

Hranie na konzolách PS5 a PS5 Digital Edition už nemá obmedzenia. Zažite dych vyrážajúce prostredia, technológiu ray tracing a ultravysokorýchlostné SSD na PS5, alebo choďte na všetko digitálne s PS5 Digital Edition.

Playstation 5 Playstation 5
Hot Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Konzola PS5 otvára nové herné možnosti, ktoré ste nikdy nečakali. Bleskovo rýchle načítanie s ultravysokou rýchlosťou SSD, intenzívnejší zážitok s podporou vibračnej spätnej väzby, prispôsobiteľné spúšte, 3D zvuk a nová generácia neuveriteľných hier systému PlayStation.Blesková rýchlosť Vyu..
499,99€
Playstation 5 Digital Edition Playstation 5 Digital Edition
Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Momentálne nevieme povedať dátum naskladnenia konzol Playstation 5. Ďakujeme všetkým, ktoré si ju už predobjednali. Sledujte nás naďalej.Play has no limitsKonzola PS5 otvára nové herné možnosti, ktoré ste nikdy nečakali. Bleskovo rýchle načítanie s ultravysokou rýchlosťou SSD, intenzívnejší ..
399,99€
Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.