Menu
Nákupný košík

Konzoly

Hranie na konzolách PS5 a PS5 Digital Edition už nemá obmedzenia. Zažite dych vyrážajúce prostredia, technológiu ray tracing a ultravysokorýchlostné SSD na PS5, alebo choďte na všetko digitálne s PS5 Digital Edition.

Playstation 5 Playstation 5
Hot Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Momentálne nevieme povedať dátum naskladnenia konzol Playstation 5. Sledujte nás naďalej.Konzola PS5 otvára nové herné možnosti, ktoré ste nikdy nečakali. Bleskovo rýchle načítanie s ultravysokou rýchlosťou SSD, intenzívnejší zážitok s podporou vibračnej spätnej väzby, prispôsobiteľné spúšte, 3D..
499,99€
Playstation 5 Digital Edition Playstation 5 Digital Edition
Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Momentálne nevieme povedať dátum naskladnenia konzol Playstation 5. Sledujte nás naďalej.Play has no limitsKonzola PS5 otvára nové herné možnosti, ktoré ste nikdy nečakali. Bleskovo rýchle načítanie s ultravysokou rýchlosťou SSD, intenzívnejší zážitok s podporou vibračnej spätnej väzby, pris..
399,99€
Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.