Menu
Nákupný košík

Príslušenstvo

Vyskúšajte našu ponuku príslušenstva pre PS4! Od ovládačov PlayStation DUALSHOCK 4, cez slúchadlá kompatibilné s PS4 až po nabíjacie stanice DUALSHOCK - určite nájdete to, čo hľadáte.

Vylepšite si svoje dnešné nastavenie pomocou príslušenstva PS4!

Gumové krytky na analog páčky pre ovládače PS4 Gumové krytky na analog páčky pre ovládače PS4
Hot Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Vyzerajú Vaše krytky na ovládači PS4 škaredo? Alebo sú pre Vaše prsty nepohodlné a chcete ich vymeniť? Nie je ľahšia cesta ako si krytky kúpiť nové a jednoducho ich vymeniť...
5,00€
Sklad: Skladom
Nabijete až 2 originálne ovládače pre PlayStation 4 súčasne, bez toho aby ste ich museli pripájať k systému PS4Špecifikácia produktu:Nabíja až 2 originálne ovládače PS4 súčasne Balenie obsahuje adaptér napájania: Nie je potrebné nechávať systém PS4 zapnutý z dôvodu nabíjania Skladujt..
29,99€
HDMI - USB kábel, 1.3, 3m
Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Digitus MHL kabel, passiv, micro USB B - HDMI A samec/samec, 3 m, HDMI 1.3, UL, pozlátené kontaktyUmožňuje pripojenie MHL kompatibilných zariadení k zobrazovaciemu zariadeniu s HDMI vstupomKonektor 1: HDMI A zástrčka Konektor 2: Micro USB B zástrčka Certifikované UL: UL2725 Prevedenie: Li..
4,99€
Logitech G29 Driving Force Racing Wheel Logitech G29 Driving Force Racing Wheel
-25 % 1 týždeň
Sklad: 1 týždeň
Keď herný volant, tak ten najlepší!Ste milovník / milovníčka rally, formúl alebo napríklad sériou Need for Speed, Gran Turismo či ďalších závodných hier? A chcete si svoje obľúbené hry užiť na maximum a dopriať si ten najlepší zážitok? Potom stavte na volant Logitech G29, ktorý patrí medzi herné..
299,99€ 399,99€
Thrustmaster T300RS (PS4/PS3) Thrustmaster T300RS (PS4/PS3)
2-3 dni
Sklad: 2-3 dni
Thrustmaster sprevádza "virtuálnych pretekárov" prostredníctvom špičkových herných produktov. Všetky svoje skúsenosti preniesol do nového volantu RS T300. Pod kapotou nie je nič menšieho než skutočný striedavý Force Feedback, v kombinácii s novým 1080 ° systémom zabezpečia super-plynulý a tichý Forc..
389,99€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.