Menu
Nákupný košík

Konzoly

Žite svoje sny s úplne novými Xbox Series X a Xbox Series S. Zažite výkon novej generácie s Xbox Series X alebo choďte na plne digitálny s Xbox Series S.

Xbox Series S Xbox Series S
Hot -10 % 2-3 dni
Sklad: 2-3 dni
ŽITE SVOJ SENvideo>Výkon novej generácie v najmenšej konzole Xbox všetkých čiasBudúcnosť gamingu nebola doteraz nikdy taká inšpirujúca. Kreativita v hrách prekvitá. Nové služby vás povzbudzujú objavovať viacej hier a zblížiť vás s hrami, online tvorcami a streamermi, ktorých m..
269,99€ 299,99€
Xbox Series S Gilded Hunter Bundle Xbox Series S Gilded Hunter Bundle
Novinka Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
ŽITE SVOJ SENOBSAH BONUSOV:BALÍK GILDED HUNTER PACK PRE HRU FORTNITEStaňte sa obávaným a bezcitným bojovníkom v Hunter Saber Outfite s tesákmi (zahŕňa variant štýlu), používajte legendárnu sekeru Saber’s Fang inovovanú na moderný boj (zahŕňa variant štýlu), prejavte svoj štýl obalom Hunt Begins a po..
299,99€
Xbox Series X Xbox Series X
Hot -2 % Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
ŽITE SVOJ SENvideo>Najrýchlejši a najvýkonnejší Xbox všetkých čiasBudúcnosť gamingu nebola doteraz nikdy taká inšpirujúca. Kreativita v hrách prekvitá. Nové služby vás povzbudzujú objavovať viacej hier a zblížiť vás s hrami, online tvorcami a streamermi, ktorých milujete. Clou..
489,99€ 499,99€
Xbox Series X Forza Horizon 5 Bundle Xbox Series X Forza Horizon 5 Bundle
Novinka -6 % 2-3 dni
Sklad: 2-3 dni
Balenie obsahuje naviac hru: Forza Horizon 5: Premium EditionŽITE SVOJ SENvideo>Najrýchlejši a najvýkonnejší Xbox všetkých čiasBudúcnosť gamingu nebola doteraz nikdy taká inšpirujúca. Kreativita v hrách prekvitá. Nové služby vás povzbudzujú objavovať viacej hier a zblížiť..
524,99€ 559,99€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.