Menu
Nákupný košík

Konzoly

Žite svoje sny s úplne novými Xbox Series X a Xbox Series S. Zažite výkon novej generácie s Xbox Series X alebo choďte na plne digitálny s Xbox Series S.

Xbox Series S Xbox Series S
Hot -7 % 2-3 dni
Sklad: 2-3 dni
ŽITE SVOJ SENvideo>Výkon novej generácie v najmenšej konzole Xbox všetkých čiasBudúcnosť gamingu nebola doteraz nikdy taká inšpirujúca. Kreativita v hrách prekvitá. Nové služby vás povzbudzujú objavovať viacej hier a zblížiť vás s hrami, online tvorcami a streamermi, ktorých m..
279,99€ 299,99€
Xbox Series S 1TB (Carbon Black) Xbox Series S 1TB (Carbon Black)
Novinka 2-3 dni
Sklad: 2-3 dni
ŽITE SVOJ SENVýkon novej generácie v najmenšej konzole Xbox všetkých čiasBudúcnosť gamingu nebola doteraz nikdy taká inšpirujúca. Kreativita v hrách prekvitá. Nové služby vás povzbudzujú objavovať viacej hier a zblížiť vás s hrami, online tvorcami a streamermi, ktorých milujete. Cloud technológi..
349,99€
Xbox Series S 512GB (Starter Bundle) Xbox Series S 512GB (Starter Bundle)
Novinka -10 % 2-3 dni
Sklad: 2-3 dni
ŽITE SVOJ SENvideo>Vhupnite do sveta Xboxu s balíkom Xbox Series S – Starter Bundle. Zahŕňa všetko potrebné na hranie na konzolách novej generácie a hranie stoviek vysokokvalitných hier s 3-mesačným predplatným Game Pass Ultimate. Pustite sa do skúmania rozsiahlej knižnice viac ak..
269,99€ 299,99€
Xbox Series S Gilded Hunter Bundle Xbox Series S Gilded Hunter Bundle
Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
ŽITE SVOJ SENOBSAH BONUSOV:BALÍK GILDED HUNTER PACK PRE HRU FORTNITEStaňte sa obávaným a bezcitným bojovníkom v Hunter Saber Outfite s tesákmi (zahŕňa variant štýlu), používajte legendárnu sekeru Saber’s Fang inovovanú na moderný boj (zahŕňa variant štýlu), prejavte svoj štýl obalom Hunt Begins a po..
299,99€
Xbox Series X Xbox Series X
Hot 2-3 dni
Sklad: 2-3 dni
ŽITE SVOJ SENvideo>Najrýchlejši a najvýkonnejší Xbox všetkých čiasBudúcnosť gamingu nebola doteraz nikdy taká inšpirujúca. Kreativita v hrách prekvitá. Nové služby vás povzbudzujú objavovať viacej hier a zblížiť vás s hrami, online tvorcami a streamermi, ktorých milujete. Clou..
499,99€
Xbox Series X Diablo IV Bundle Xbox Series X Diablo IV Bundle
Novinka -11 % Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Balenie obsahuje naviac hru: Diablo IVŽITE SVOJ SENvideo>Najrýchlejši a najvýkonnejší Xbox všetkých čiasBudúcnosť gamingu nebola doteraz nikdy taká inšpirujúca. Kreativita v hrách prekvitá. Nové služby vás povzbudzujú objavovať viacej hier a zblížiť vás s hrami, online tvorcam..
499,99€ 559,99€
Xbox Series X Forza Horizon 5 Bundle Xbox Series X Forza Horizon 5 Bundle
Novinka -11 % Nie je skladom
Sklad: Nie je skladom
Balenie obsahuje naviac hru: Forza Horizon 5: Premium EditionŽITE SVOJ SENvideo>Najrýchlejši a najvýkonnejší Xbox všetkých čiasBudúcnosť gamingu nebola doteraz nikdy taká inšpirujúca. Kreativita v hrách prekvitá. Nové služby vás povzbudzujú objavovať viacej hier a zblížiť..
499,99€ 559,99€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.