Menu
Nákupný košík

FIFA 21 (Nxt Lvl Edition)

FIFA 21 (Nxt Lvl Edition)
FIFA 21 (Nxt Lvl Edition)
FIFA 21 (Nxt Lvl Edition)
FIFA 21 (Nxt Lvl Edition)
-13 % 2-3 dni
FIFA 21 (Nxt Lvl Edition)
FIFA 21 (Nxt Lvl Edition)
FIFA 21 (Nxt Lvl Edition)
FIFA 21 (Nxt Lvl Edition)
FIFA 21 (Nxt Lvl Edition)
 • Sklad: 2-3 dni
 • Vernostné body: 70
 • Model: PS5-0018
 • Váha: 0.20kg
69,99€
79,99€
Cena vo vernostných bodoch: 7000

EA SPORTS FIFA 21 budúcej generácie pre PlayStation 5 ponúka prvky a funkcie, ktoré posúvajú autenticitu hry na novú úroveň. Výkon novej generácie konzol odomyká nové technologické možnosti ultrarealistického spracovania štadiónov, umožňuje hráčom nechať sa pohltiť dianím a atmosférou na ihrisku i na tribúnach a vychutnať si zápasy v kvalite, ktorá nemá v histórii série EA SPORTS FIFA obdoby.

Poznajte novú úroveň

 • Vrcholný zážitok zo zápasového dňa - Nové predzápasové sekvencie vás naladia na nadchádzajúce stretnutia a vtiahnu do profesionálneho futbalu tej najvyššej úrovne. Sledujte tímové autobusy prichádzajúce k štadiónu, fanúšikov prúdiacich cez turnikety pri vchode do futbalového svätostánku alebo hráčov prechádzajúcich na ihrisko.
 • Reakcie na veľké góly - Niektoré góly majú jednoducho väčšiu váhu. Vďaka novým kontextovým reakciám hráčov, lavičky a fanúšikov dokážete naplno vnímať nadšenie z víťazného gólu v poslednej minúte zápasu alebo vyrovnávacej bránky odvracajúce zostup.
 • Zvuky na dokreslenie atmosféry - Zásluhou tisícov autentických pokrikov a skandovaní, nahraných exkluzívne z najväčších ligových súťaží sveta, vrátane Premier League, LaLigy či Bundesligy, ponúka FIFA 21 na súčasnej i novej generácii jedinečný audio zážitok, ktorý nemá v športových videohrách konkurenciu.
 • EA SPORTS GameCam - Nová zápasová kamera inšpirovaná prenosmi z futbalových zápasov na tej najvyššej úrovni vám prináša svieži pohľad na každý zápas. Uvidíte viac z ihriska, čo vám pomôže s plánovaním akcií alebo blokovaním dráh pre prihrávky, a užijete si domácich i hosťujúcich fanúšikov, ako v reálnom čase reagujú na vývoj zápasu.
 • LiveLight Rendering - Vylepšené autentické nesvietenie, o ktoré sa stará naša nová technológia Deferred Lighting System. Vytvára neuveriteľne realistické futbalové prostredie na štadiónoch ako Anfield, Parc des Princes, Etihad alebo Bernabéu. FIFA 21 sa pýši vylepšenou grafikou vo všetkých oblastiach najpopulárnejšej hry sveta - od značne detailných povrchov trávnikov cez materiály na štadiónoch a ďalších účastníkov zápasu, ako sú striedajúci hráči alebo usporiadateľská služba, pre domácich a hosťujúcich divákov.
 • Haptická technológia - Nový ovládač DualSense na konzolu PlayStation 5 s citlivou haptickou spätnou väzbou prehlbuje herný zážitok z mnohých situácií od zúfalých pokusov o zabránení gólov až po parádnych "Angličanov". Vďaka haptickej podpore ovládača sa dokážete lepšie vcítiť do diania na ihrisku a rytmu stretnutia. Na vlastné ruky vnímajte každú strelu, prihrávku alebo obranný zákrok.

Pohybujte sa na novej úrovni

 • Nová úroveň realistickosti hráčov - Technológia novej generácie na báze enginu Frostbite, zabezpečuje bezkonkurenčnú úroveň vernosti vzhľadu futbalistov. Hráči sa môžu tešiť na dokonalejšie spracovanie ich postáv, kedy je vidieť napnutie svalov po vystrelení lopty, pohyb jednotlivých pramienkov vlasov najväčších futbalových hviezd alebo vylepšená autentickosť tvárí a dresov posúvajú úroveň dynamického realizmu u najlepších hráčov sveta na úplne novú úroveň.
 • Rozšírená fyzika v súbojoch - Rozšírený systém interakcií medzi hráčmi obohatí súboje o loptu o našu technológiu Real Player Motion Technology (RPMT). Užite si vylepšenú fyziku s ešte lepšou odozvou v súbojoch o loptu počas normálnej hry aj pri zahrávaní štandardných situácií, kedy sa hráči vzájomne strkajú a vytláčajú z pozície.
 • Plynulé prepojené animácie - Nová technológia vylepšuje vizuálnu kvalitu a nadväznosť prepojených animácií s loptou, čo má pozitívny vplyv na plynulý a realistický pohyb futbalistov. Hráči teraz predvádzajú ľudskejší kontextuálny dotyk, takže už nedochádza k toľkým mechanickým, robotickým pohybom.
 • Správanie futbalistov - Nová úroveň správania hráčov zaručuje autentické správanie futbalistov (od úpravy holenných chráničov unaveným hráčom v 89. minúte až po zakričanie o prihrávku do behu), vďaka ktorému si naplno vychutnáte všetky emócie, ktoré so sebou prináša futbal na profesionálnej úrovni.

Hrajte na novej úrovni

 • Bleskurýchle nahrávacie časy - Zásluhou výkonu konzol novej generácie v kombinácii s pokročilými funkciami enginu Frostbite prebieha načítavanie svižnejšie, a vy sa dostanete do zápasu rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Nemusíte sa báť, že by ste niekedy stratili koncentráciu pred úvodným hvizdom zápasu v režimoch ako Výkop alebo Kariéra, pretože prostredie štadiónu sa načíta tak rýchlo, že počas niekoľkých sekúnd môžete zahájiť výkop.

FIFA 21 NXT LVL EDITION zahŕňa:

 • Obsah pre FIFA Ultimate Team, vrátane: 3 × vzácny zlatý balíček a 1 × megabalíček
 • Hráčske predmety na hosťovanie (na päť zápasov): Základný predmet Kyliana Mbappého na hosťovanie, výber ambasádora FUT na hosťovanie, balíček s ambasádorom FIFA Next na hosťovanie
 • Dresy FUT a predmety štadióna navrhnuté umelcami zo soundtracku


Hry
Odporúčaný vekU (vhodné pre všetky vekové kategórie)
LokalizáciaAngličtina
ŽánerŠport
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.